Par mums

Uzņēmuma misija

Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt klientiem augstākās kvalitātes preces par saprātīgu cenu un ātru piegādes laiku. Mūsu mērķis ir apmierināt mūsu klientu vēlmes, nodrošinot produktus, kas atbilst viņu ikdienas prasībām un inovācijām.  Mēs redzam savu nākotni kā viens no vadošajiem finiera piegādātājiem Eiropas tirgū. Mūsu apņemšanās nodrošināt produktu kvalitāti un uzticamību, kā arī nepārtraukts darbs pie ražošanas procesu uzlabošanas padara mūs par uzticamu un inovatīvu partneri ikvienam, kurš augstu vērtē kvalitāti un uzticamību. 

Vides drošība ir prioritāte: Mūsu apņemšanās nodrošināt ilgtspējīgu nākotni

Vides drošība ir viena no mūsu galvenajām prioritātēm. Mēs apzināmies, ka ikviens no mums ir atbildīgs par vides saglabāšanu, un ieguldām pūles, lai samazinātu mūsu darbības ietekmi uz apkārtējo pasauli. Mūsu uzņēmumā ir izstrādāta politika, kas novērtē ietekmi uz vidi, un mēs esam apņēmušies sadarboties ar klientiem un partneriem, kuri atbalsta mūsu vērtības un rūpējas par nākamajām paaudzēm un vides drošību

Mūsu vērtības

Profesionālisms

Mūsu darba pamatā ir kompetence, atbildība un pieredze. Visi mūsu klienti mums ir vienlīdzīgi.

Stabilitāte

Mēs nemeklējam īstermiņa panākumus un maksimālu peļņu. Mēs cenšamies veidot savstarpēji izdevīgas ilgtermiņa attiecības ar uzticamiem partneriem.

Kvalitāte

Mūsu mērķis ir radīt ilgtspējīgu patērētāju uzticību mūsu uzņēmumam kā uzticamam piegādātājam, kas nodrošina augstas kvalitātes produktus.

Vides drošība

Mēs rūpējamies par vidi un pieņemam pārvaldības lēmumus, domājot par tās saglabāšanu. Atbildība par vidi ir mūsu pamatvērtība.

Kā mēs radījām augstas kvalitātes saplāksni, kas atbilst mūsu un jūsu vajadzībām

Mēs saskārāmies ar kvalitatīva saplākšņa trūkumu tirgū, kas palēnināja būvniecības procesus un neatbilda mūsu prasībām. Tā vietā, lai pakļautos tirgus ierobežojumiem, mēs nolēmām rast risinājumu. Mēs sākām izmantot savu pieredzi un zināšanas, lai izstrādātu savu produktu, kas apmierinātu mūs, un pēc tam piedāvātu to arī citiem uzņēmumiem. Mūsu saplāksnis ātri kļuva atzīts par augstas kvalitātes un uzticamu produktu.

Jūsu uzticamais augstas kvalitātes un ilgmūžīga saplākšņa avots

Svarīga mūsu panākumu daļa ir tas, ka mēs pastāvīgi strādājam ar saplāksni būvniecības nozarē. Mēs redzam, ka saplākšņa kvalitāte ne vienmēr atbilst mūsu standartiem, materiāla kalpošanas laiks bieži vien ir nepietiekams un atbilstoša materiāla pieejamība ne vienmēr atbilst klientu prasībām. Mūsu mērķis bija radīt produktu, kas atbilst augstajiem Eiropas standartiem, un esam pārliecināti, ka ar zīmolu “WoodFin” mēs rosināsim savu klientu uzticību. Mūsu pieredze, kvalitāte un uzticamība ir bijuši galvenie faktori mūsu panākumiem saplākšņa tirgū.

Mūsu produktu klāsts

Sadarbība

Mēs esam atvērti konstruktīvai sadarbībai un atzinīgi vērtējam inovācijas, kas veicina ne tikai mūsu, bet arī mūsu klientu un partneru uzņēmējdarbības attīstību. Mēs uzskatām, ka kopīgi centieni un pastāvīga tiekšanās uz uzlabojumiem nodrošina vislabākos rezultātus